SPONSORZY I PARTNERZY

Biofarm Sp. z o.o.

Biofarm to poznańska, rodzinna  firma farmaceutyczna, rozwijająca się dynamicznie od 25 lat. Łączy profesjonalną wiedzę swoich pracowników z innowacyjną technologią. Od początku istnienia wspomaga zdrowie pacjentów, polepszając komfort ich życia. Firmę Biofarm cechuje najwyższa jakość produktów, innowacyjność i troska o otoczenie. Biofarm systematycznie wspiera zarówno środowiska naukowe, jak i różne lokalne inicjatywy.

U leniwej Danuty

Marka firmy Gastropol, zajmującej się działalnością cateringową. Firma zapewnia obsługę gastronomiczną uroczystości rodzinnych, imprez firmowych, bankietów, komunii, wesel.

Fun Club

Biuro Podróży istniejące na polskim rynku turystycznym od 1997 roku, na początku jako spółka cywilna, a od 2001 roku jako spółka z o.o.. Z powodzeniem organizuje autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie oraz lotnicze imprezy grupowe na wszystkich kontynentach zarówno dla Klientóe indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Sobczyńscy Adwokaci

Spółka prawnicza Sobczyńscy Adwokaci świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz reprezentuje w procesach klientów indywidualnych.

Merazet

Firma Merazet S.A. działa na rynku aparatury kontrolno-pomiarowej od 1952 roku. Jesteśmy autoryzowanym partnerem i dystrybutorem urządzeń wielu krajowych i zagranicznych producentów. Współpracujemy
z ośrodkami naukowo-badawczymi, instytucjami państwowymi, uczelniami oraz firmami w całej Polsce.

Handlowcy Merazet S.A. posiadają szeroką wiedzę techniczną, zapewniają profesjonalne wsparcie podczas zakupów, by dostosować ofertę do wymagań Klienta. Mamy także wieloletnie doświadczenie w obsłudze zamówień publicznych.

Dysponujemy własnym magazynem, dzięki czemu termin realizacji zamówień jest wyjątkowo krótki. Posiadamy także serwis oraz laboratorium pomiarowe, które świadczą usługi kalibracji, przeglądów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Wysoki poziom naszych usług potwierdza certyfikat ISO 9001.

Farm Frites

Farm Frites to rodzinna, dynamicznie rozwijająca się firma, producent wyrobów ziemniaczanych od 1971 roku. Obecnie jest marką o zasięgu globalnym z siedmioma fabrykami, zlokalizowanymi w Holandii, Polsce, Belgii, Egipcie, Argentynie i Chinach. Swoją myślą przewodnią „the fresh taste of the land”, Farm Frites podkreśla troskę o najwyższą jakość surowca, bezpieczeństwo oferowanych produktów, a także o zadowolenie Klientów. Farm Frites dba o to, by zagwarantować swoim Klientom najwyższą jakość i różnorodną ofertę produktów ziemniaczanych, a nowości tworzone są w odpowiedzi na konkretne potrzeby rynku. Szczegółowe informacje dotyczące oferty Farm Frites dostępne są na stronie https://www.farmfrites.com/pl-pl/

 

 

Credit Agricole Bank Polska

Uniwersalny bank skupiony na Kliencie i Jego potrzebach, któremu zależy na dobrych i długotrwałych relacjach, dlatego wspierają swoich Klientów w realizacji wszelkich planów, zarówno osobistych jak i biznesowych.

Credit Agricole Bank Polska proponuje atrakcyjną ofertę i szeroką gamę usług: począwszy od bankowości codziennej z kontami osobistymi, przez pełną ofertę kredytów, kart kredytowych i oszczędności. Bank działa w wielu liniach biznesowych zapewniając opiekę Klientom detalicznym, małym i średnim przedsiębiorstwom, dużym międzynarodowym korporacjom oraz branży rolniczej.

Sportowe Transmisje Live

Telewizja internetowa zajmująca się transmitowaniem imprez głównie sportowych.

Hotel Poznański

Nowoczesne centrum konferencyjne i 100 komfortowych miejsc noclegowych w Poznaniu.

Radio Meteor

Działająca od 13 lutego 2012 roku studencka rozgłośnia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miasto, kultura, muzyka, polityka, sport i życie studenckie – o tym usłyszysz na antenie Radia Meteor. 

Drukarnia Drukma

Drukma do firma rodzinna, istniejąca na rynku poznańskim ponad 35 lat jako jedno z pierwszych w Polsce przedsiębiorstw prywatnych zajmujących się działalnością poligraficzną. Działa w oparciu o nowoczesne technologie oraz wyspecjalizowaną kadrę. Oferuje produkty najwyższej jakości, które nieustannie znajdują uznanie konsumentów, czego wyrazem jest m.in. przyznanie Drukmie wyróżnienia "Dobre bo Polskie". Specjalizuje się w szybkim druku małych i średnich nakładów o najwyższej jakości wykonania. Do atutów firmy należy m.in. czas, jaki istnieje na rynku poligraficznym oraz zadowolenie jej klientów. Drukarnia specjalizuje się w druku offsetowym i cyfrowym.

 

MK Bowling

Centrum rozrywki - kręgle, bilard, night club, restauracja. 

Fundacja PBG

Fundacja PBG została powołana w 2010 roku. Wspiera osoby, instytucje, projekty, które w życie codzienne wnoszą dobro i wartości ponadczasowe.

Atrem S.A.

Grupa Atrem działa w branży inżynieryjnej i wykonuje prace związane z automatyką przemysłową i elektroenergetyką. Grupa realizuje zlecenia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak również podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

© Copyright© Biofarm Basket Poznań 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success