Fatalne wieści. Marcin Flieger kontuzjowany
2020-02-29

Kapitan Biofarmu Basket Poznań doznał urazu podczas jednego z treningów

Pisaliśmy w materiale, zapowiadającym mecz z Pogonią Prudnik, że każde z pięciu spotkań, które pozostały nam do końca sezonu zasadniczego będzie niesamowicie ważne w kontekście walki o play offy. - Cała druga runda jest bardzo istotna. Koncentrujemy się na każdym meczu i krok po kroku staramy się odnosić zwycięstwa. Zobaczymy, gdzie nas to zaprowadzi. Nie kalkulujemy, musimy po prostu wygrać każdy następny mecz – zaznaczał kapitan Biofarmu Basket PoznańMarcin Flieger.

Okazuje się, że nasz cel, którym jest awans do play offów będzie jeszcze trudniejszy do zrealizowania. Lider Biofarmu, Marcin Flieger doznał kontuzji stawu skokowego podczas jednego z treningów i na pewno nie wystąpi w sobotnim meczu w Prudniku. Jeszcze nie wiadomo, ile dokładnie potrwa przerwa 35-letniego rozgrywającego. Poniedziałkowe, szczegółowe badania przyniosą odpowiedź na pytanie, jak poważny jest jego uraz.

Koszykarz, który 7 marca świętować będzie 36. urodziny zdobywa w tym sezonie średnio na mecz 20,1 punktu i jest drugim najlepszym strzelcem I ligi. Ustępuje tylko Piotrowi Niedźwiedzkiemu (20,3). 

Dla nas to bardzo duży cios, ale nie poddajemy się. Biofarm Basket w bojowych nastrojach udał się do Prudnika, gdzie powalczy o szóste z rzędu, a dziesiąte zwycięstwo w sezonie. Początek tego spotkania o godz. 17:30. Marcinowi Fliegerowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. 

© Copyright© Biofarm Basket Poznań 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success